Strony internetowe

pozycjonowanie

Nasze realizacje
Informacje o projekcie strony internetowej

strona internetowa kielce

wiktortaszlow.art.pl

Niezależny fotograf z pasji i wykształcenia - Wiktor Taszłow prezentuje na swojej stronie internetowej próbkę swoich artystycznych fotografii. W ofercie znajdziemy nie tylko fotografię ślubną tak uwielbianą przez fotografów ale także gammę zdjęć portretowych i ekstrawaganckiej mody.

Strona internetowa to także zintegrowany blog i panel do zarządzania treścią.

Strona internetowa z panelem CMS Conan pozwala na łatwą modyfikację wprowadzonych zdjęć w dowolnej chwili a także na prowadzenie blog'a, dość modnego komponenu strony www w ostatnich czasach.

Dla zapewnienia wysokiej jakości zdjęć zastosowano duże ich roździelczości co pociąga za sobą zastosowanie wydajnego serwera do obsługi strony www. Serwer posiada łączę o dużej przepustowości i nieograniczonym transferze danych dla zapewnienia ciągłości działania strony internetowej i blog'a. Strona internetowa gotowa jest przyjąć masowe odwiedziny w jednym czasie.

Przy budowie zastosowano wyłącznie najnowszą technologię dynamicznej budowy stron jaką niewątpliwie jest AJAX. Owocuje to krótkimi czasami ładowania się galerii zdjęć w wysokiej rozdzielczości bez czekania na załadowanie się całości strony. Dzięki czemu możemy przeglądać stronę wynikową w całej okazałości a serwer w tle wykonuje całą pracę. Zabieg ten nie widoczny dla użytkownika odciąża serwer i łącze odwiedzającego.

Hosting strony internetowej zapewnia grupa NET-atak

Używamy cookies! Łooooo to straszne! czytaj więcej o ustawach pogorszających Twoje życie

Zamknij
agencja reklamowa kielce, strony flashowe kielce, serwer dla poczty fimowej kielce kto robi strony internetowe w kielcach, strony flash kielce tanie strony internetowe kielce, tania strona kielce agencja reklamowa kielce, tanie strony w kielcach serwer dla poczty fimowej kielce, kto robi strony internetowe, www w kielcach, strony flashowe kielce