Strony internetowe

pozycjonowanie

Nasze realizacje
Informacje o projekcie strony internetowej

strony www kielce

strony internetowe

pozycjonowanie kielce, tworzenie stron kielce

samoobrona-kielce.pl

Jeżeli nie czujesz się bezpieczny. Jeżeli chcesz podszkolić swój poziom samoobrony. Jeżeli ...

Kielecka Szkoła Samoobrony (KSS) zaprasza dzieci od lat 14, młodzież oraz dorosłych w tym także kobiety na zajęcia z zakresu samoobrony, które prowadzi doświadczony instruktor posiadający uprawnienia Ministerstwa Sportu, oraz Edukacji.

Jest to już drugi projekt strony internetowej z dziedziny mieszanych sztuk walki. W obu stronach zastosowano inne rozwiązania techniczne. Pierwszy z projektów stawiał na dynamiczną stroną internetową wykonaną w całości we FLASH-u. Projekt samoobrona-kielce.pl skierowany jest jednak do nowicjuszy w dziedzinie sztuk walki pragnących podszkolić swój poziom samoobrony koniecznej. Zastosowano zatem łagodniejsze przejścia oraz przyjazną nawigację dla poruszania się po podstronach.

Pozycjonowanie strony internetowej odbywa się tylko na zasadach "white seo" dzięki czemu zyskujemy pewność iż domena osiągnie zamierzone pozycje bez możliwości nabawienia się filtru lub bana.

Hosting strony internetowej zapewnia grupa NET-atak

Używamy cookies! Łooooo to straszne! czytaj więcej o ustawach pogorszających Twoje życie

Zamknij
agencja reklamowa kielce, strony flashowe kielce, serwer dla poczty fimowej kielce kto robi strony internetowe w kielcach, strony flash kielce tanie strony internetowe kielce, tania strona kielce agencja reklamowa kielce, tanie strony w kielcach serwer dla poczty fimowej kielce, kto robi strony internetowe, www w kielcach, strony flashowe kielce