Strony internetowe

pozycjonowanie

Nasze realizacje
Informacje o projekcie strony internetowej

strony flash kielce

strony www kielce

mister-company.pl

Firma Z.P.A.S. „MISTER” Sp. J. istnieje na rynku od 1984 r. i jest firmą rodzinną założoną przez braci Jarosława i Ryszarda Binkowskich. Firma Nasza specjalizuje się w produkcji zarówno pieczywa świeżego jak i produktów o przedłużonej trwałości.

Z.P.A.S. "Mister" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych piekarni w województwie świętokrzyskim. Na rynku polskim zasłyneła z opatentowanego połączenia paluszków z nadzieniem orzechowym. Sieć sklepów firmowych stale się poszerza o nowe zakątki Polski.

Wykonanie strony internetowej było nie łatwym zadaniem już od samego początku. Agresywne, czerwone logo spółki "MISTER" musiało zostać połączone ze stonowanymi kolorami przywodzącymi na myśl proces wypiekania. Na stronie internetowej zatem dominują odcienie pomarańczy przeplatane z brązem. Kompozycja stworzona przez nasz zespół grafików idealnie przypadła do gustu zarządowi a dodane animacje dodały subtelności i delikatności do całego projektu.

Aby zapewnić poprawną indeksację strony inetrnetowej w wyszukiwarkach zachowywano najrestrykcyjniejsze standardy dotyczące pisania stron www w dzisiejszych czasach. Często rozwój technologicnzy wyprzedza ów standardy dzięki czemu nie można osiągnąć 100% poprawności semantycznej kodu, jednkaże w tym przypadku udało się to perfekcyjnie.

Do strony www dobudowane zostało zapraszające intro pozwalające wybrać wersję jezykową.

Hosting strony internetowej zapewnia grupa NET-atak

Używamy cookies! Łooooo to straszne! czytaj więcej o ustawach pogorszających Twoje życie

Zamknij
agencja reklamowa kielce, strony flashowe kielce, serwer dla poczty fimowej kielce kto robi strony internetowe w kielcach, strony flash kielce tanie strony internetowe kielce, tania strona kielce agencja reklamowa kielce, tanie strony w kielcach serwer dla poczty fimowej kielce, kto robi strony internetowe, www w kielcach, strony flashowe kielce