Strony internetowe

pozycjonowanie

strony www kielce

O nas

Pracujemy w środowisku programistycznym opartym na licencji GNU GPL zwanym potocznie Open Source. Nasi programiści operują sprawnie technologią wykonywaną po stronie serwera : PHP, AJAX jak i podstawowymi językami pisania stron HTML czy CSS.

Grupa NET-atak złożona jest z trzech programistów zwanych webmasterami lub koderami, którzy dbają o sprawne funkcjonowanie twoich stron oraz ich przejrzysty układ i szybkość działania. Każda z osób posiada bogate doświadczenie w projektowaniu stron internetowych.

Liczne szkolenia i kursy w których aktywnie uczestniczyli nasi pracownicy zostały uwieńczone dyplomami tudzież certyfikatami. Nasze doświadczenie zaprocentuje dla Twojej firmy.

Ważnym etapem podczas tworzenia stron WWW jest ich oprawa graficzna. To wygląd strony sprawia, że klienci przeszukują podstrony w poszukiwaniu interesujących ich informacji lub szybko zamieniają ją na inną witrynę. Prosimy zapoznać się z naszymi projektami w dziale portfolio

Aktualnie pracuje dla nas 6 grafików z doświadczeniem w branży aby zaoferować Państwu, profesjonalny layout strony dopracowany w najmniejszym szczególe. Pierwszy projekt strony jest gratis tak samo jak każda następna jego modyfikacja, aż do osiągniecia końcowego rezultatu.

Pracujemy na niezależnych własnych serwerach, utrzymywanych pod opieką techniczną jednego z największych polskich gigantów w tej branży. Wspomagamy się także lokalnym hostingiem dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że żadne dane z serwera FTP nie zostaną skasowane lub zniszczone. Codzienne kopie bezpieczeństwa zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Lista świadczonych usług

Poniżej przedstawiamy zestaw naszych usług, którymi paramy się na codzień. Każda oferta dostosowana jest do indywidualnych oczekiwań klienta gdyż zdajemy sobię sprawę, iż każdy biznes jest inny, skierowany na inną grupę docelową, każdy klient ma inną wizję rozwoju swojej działalności oraz każde działanie podjęte z naszą firmą musi przynieść oczekiwany efekt. Służymy Państwu szerokim doradztwem w sprawach:

Używamy cookies! Łooooo to straszne! czytaj więcej o ustawach pogorszających Twoje życie

Zamknij
agencja reklamowa kielce, strony flashowe kielce, serwer dla poczty fimowej kielce kto robi strony internetowe w kielcach, strony flash kielce tanie strony internetowe kielce, tania strona kielce agencja reklamowa kielce, tanie strony w kielcach serwer dla poczty fimowej kielce, kto robi strony internetowe, www w kielcach, strony flashowe kielce